کلدانی ایران رودخانه سیل کن گلابدره وقوع سیل

کلدانی: ایران رودخانه سیل کن گلابدره وقوع سیل دربند تجریش

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی پیش‌بینی بازار مسکن تا تابستان آینده

رئیس سابق اتحادیه مشاوران املاک با پیش‌بینی اوضاع بازار مسکن تا تابستان آینده، گفت:میزان رشد اجاره‌بها باید متناسب با حقوق باشد،‌تقریبا هر سال ۱۰ تا ۱۲ درصد حقو

پیش‌بینی بازار مسکن تا تابستان آینده

آینده نگری بازار مسکن تا تابستان آینده

عبارات مهم : اجاره

رئیس سابق اتحادیه مشاوران املاک با آینده نگری اوضاع بازار مسکن تا تابستان آینده، گفت:میزان رشد اجاره بها باید متناسب با حقوق باشد، تقریبا هر سال ۱۰ تا ۱۲ درصد حقوق زیاد کردن می یابد که این رقم باید در بین تمام سبد خانوار از جمله اجاره بها پخش می شود.

تسنیم نوشت:حسام عقبایی با آینده نگری این که تا آخر تابستان آینده در حوزه خرید و فروش، حجم معاملات مسکن با رشد 10 درصدی روبرو خواهد شد، اظهار کرد: البته این آینده نگری به شرطی است که اتفاق خاصی در دیگر بخش های اقتصادی از جمله دلار، ارز و طلا روی ندهد.

وی در رابطه با اوضاع اجاره بهای مسکن در سال آینده نیز تصریح کرد: نقل و انتقالات در بازار اجاره بها از اردیبهشت ماه شروع می شود و در ماه های خرداد تا شهریور پیک جابجایی مستاجران است.

پیش‌بینی بازار مسکن تا تابستان آینده

وی افزود: آینده نگری می کنیم میزان رشد اجاره بها منتطبق و متناسب رشد قیمت مسکن باشد و زیاد از این رقم منطقی نیست.

نایب مدیر اول اتحادیه مشاوران املاک پایتخت کشور عزیزمان ایران با تاکید بر این که باید قدرت پرداخت اجاره بها در مستاجران وجود داشته باشد، اظهار کرد: میزان رشد اجاره بها باید متناسب با حقوق پایه و رشد دستمزدها باشد، تقریبا هر سال 10 تا 12 درصد حقوق زیاد کردن می یابد و این رقم باید در بین تمام سبد خانوار از جمله اجاره بها پخش شود.

رئیس سابق اتحادیه مشاوران املاک با پیش‌بینی اوضاع بازار مسکن تا تابستان آینده، گفت:میزان رشد اجاره‌بها باید متناسب با حقوق باشد،‌تقریبا هر سال ۱۰ تا ۱۲ درصد حقو

عقبایی با ابراز امیدواری در رابطه با تناسب رشد قیمت اجاره بها در سال آینده با قیمت های سال 96، افزود: زمانیکه عرضه و تقاضا توازن نداشته باشد، زیاد کردن قیمت اجاره بها روی می دهد و این رشد نباید به حدی باشد که جهت مردم تبدیل به یک دغدغه شود.

واژه های کلیدی: اجاره | بازار | اقتصادی | تابستان | سال آینده | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog