کلدانی ایران رودخانه سیل کن گلابدره وقوع سیل

کلدانی: ایران رودخانه سیل کن گلابدره وقوع سیل دربند تجریش

گت بلاگز اخبار حوادث دستگیری ۱۸ نفر از اراذل و اوباش در پاساژ علاءالدین

معاون عملیات پلیس اطلاعات و امنیت عمومی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ از دستگیری ۱۸ نفر از اعضای باند اراذل و اوباش و سارقان محدوده پاساژ علاءالدین خبر داد.&nb

دستگیری ۱۸ نفر از اراذل و اوباش در پاساژ علاءالدین

عبارات مهم : امنیت

معاون عملیات پلیس اطلاعات و امنیت عمومی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ از دستگیری ۱۸ نفر از اعضای باند اراذل و اوباش و سارقان محدوده پاساژ علاءالدین خبر داد.

به گزارش مهر، سرهنگ سعید راستی در جمع خبرنگاران با تشریح عملیات دستگیری متهمان گفت: از هفته گذشته برابر اطلاعات واصله از سوی شهروندان و کسبه مجتمع تجاری علاءالدین جهت برخورد با متهمانی که اقدام به دعوای صوری و دزدی اموال مشتریان و کسبه می کردند و همچنین فروش گوشی های بدلی در دستور کار قرار گرفت.

وی با اشاره به اینکه دو هفته کار اطلاعاتی جهت شناسایی متهمان در دستور کارپلیس اطلاعات و امنیت عمومی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ انجام شد، افزود: با برررسی های فیلم دوربین های امنیتی پاساژ و همچنین بیانات مالباختگان و کسبه ای که از سوی اعضای این باند مورد ضرب و شتم و دزدی اموال قرارگرفته بودند موفق شدیم هویت ۱۸ نفر از سارقان را شناسایی کنیم.

دستگیری ۱۸ نفر از اراذل و اوباش در پاساژ علاءالدین

سرهنگ راستی ادامه داد: بررسی های پلیسی نشان می داد همه اعضای این باند به صورت گروهی با یکدیگر فعالیت می کنند و در وقت شناسایی طعمه افراد حاضر با بر هم زدن نظم و امنیت عمومی و همچنین انجام عربده کشی و استفاده از سلاح سرد از جمله قمه و چاقو اقدام به ایجاد رعب و وحشت در بین کسبه و مشتریان حاضر در پاساژ می کردند.

معاون عملیات پلیس اطلاعات و امنیت عمومی پایتخت کشور عزیزمان ایران با اشاره به اینکه در جریان رصدهای اطلاعاتی ماموران پلیس مخفیگاه هر ۱۸ عضو باند شناسایی شد، افزود: شب گذشته در شبیخون پلیسی و با انجام چندین عملیات پی درپی همه اعضای باند در تهران، ری، اسلامشهر و رباط کریم شناسایی و دستگیر شدند.

معاون عملیات پلیس اطلاعات و امنیت عمومی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ از دستگیری ۱۸ نفر از اعضای باند اراذل و اوباش و سارقان محدوده پاساژ علاءالدین خبر داد.&nb

سرهنگ راستی با اشاره به اینکه از مخفیگاه متهمان بیش از صدها گوشی گوشی اصل و بدل شناسایی و دستگیر شد، افزود: میانگین سنی متهمان دستگیر شده است ۲۵ تا ۳۵ سال است و در بررسی ها سابقه دار بودن بعضی از اعضای باند جهت پلیس مشخص شده است است.

وی با علام اینکه پرونده متهمان در حال حاضر جهت پیگیری های قضایی در ناحیه ۳۳ دادسرا در حال پیگیری هست، افزود: پرونده های اراذل و اوباش و افرادی که جهت مردم، نوامیس و همچنین جهت کسبه ایجاد آزار و اذیت می کنند به صورت خاص و بدون چشم پوشی در ناحیه ۳۳ دادسرا بررسی می شود.

معاون عملیات پلیس اطلاعات و امنیت عمومی پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: اراذل شناسنامه دار باید هر ۱۵ روز یکبار باید به کلانتری محل سکونت خود مراجعه کرده و آزمون های هویتی اثر انگشت ارائه دهند.

دستگیری ۱۸ نفر از اراذل و اوباش در پاساژ علاءالدین

سرهنگ راستی از شهروندان خواست هر گونه اطلاعات راجع به ایجاد اخلال در نظم و امنیت را با سامانه ۱۱۰ در میان گذارند و آسوده خاطر باشند که فرزندانشان در پلیس امنیت پرونده های شکایتی و اطلاعاتی آنها را در مناسب ترین وقت پیگیری می کنند.

واژه های کلیدی: امنیت | اطلاعات | شناسایی | اطلاعات | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog